Sieninis laikrodis «Auksinio rūko žaismas lankoje»

110,00 

Rankų darbo laikrodis «Auksinio rūko žaismas lankoje»

Rankų darbo laikrodžiai, pagaminti naudojant skystą epoksidinę dervą. Tai originali, išskirtinė, stilinga, bet tuo pačiu – ir funkcionali interjero detalė, kuria savo namų erdvę papuošite tik jūs.

 

Unikalus rankų darbas

 

Rankų darbo laikrodžiai gaminami iš skystos epoksidinės dervos. Kūrybos ir gamybos procese patys renkame bei jungiame dažų pigmentus, juos skirtingomis technikomis liejame rankomis. Būtent todėl kiekvienas kūrinys yra unikalus, vienetinis ir nepakartojamas. Net pasirinkus vienodą patį spalvų derinį, laikrodžio tekstūros bei raštų atkartoti neįmanoma.

Prieinamumas: Liko 1 (galime užsakyti)

Sieninis rankų darbo laikrodis «Auksinio rūko žaismas lankoje»

Rankų darbo laikrodžiai, pagaminti naudojant skystą epoksidinę dervą. Tai originali, išskirtinė, stilinga, bet tuo pačiu – ir funkcionali interjero detalė, kuria savo namų erdvę papuošite tik jūs.

 

Rankų darbo sieninis laikrodis: Unikalus rankų darbas

Gaminamas iš skystos epoksidinės dervos. Kūrybos ir gamybos procese patys renkame bei jungiame dažų pigmentus, juos skirtingomis technikomis liejame rankomis. Būtent todėl kiekvienas kūrinys yra unikalus, vienetinis ir nepakartojamas. Net pasirinkus vienodą patį spalvų derinį, laikrodžio tekstūros bei raštų atkartoti neįmanoma.

 

Sieninis laikrodis – stilinga interjero detalė

Unikalaus dizaino laikrodžiai – neabejotinai viena naujausių ir stilingiausių namų dekoro detalių. Paveikslą derinkite prie savo interjero – jis puikiai tiks ir svetainėje, ir miegamajame, vonioje ar net biure. Šie laikrodžiai gali tapti ir ypatinga idėja dovanai.

 

Aprašymas

 

Sieninis laikrodis «Auksinio rūko žaismas lankoje». Jo pagrindinė spalva – pilkai žalia su aukso spalvos akcentais. Laikrodis su tyliu kvarciniu mechanizmu, rodyklė juda plaukiančiu judesiu. Skaičiai – veidrodiniai, aukso spalvos, rodyklės – taip pat metalinės, aukso spalvos. Laikrodžio akcentai ypatingai spindi bei šoka prisilietus saulės spinduliams.

 

Dydis: 

Skersmuo: 300mm

Storis: 20mm

 

Siuntimas paštu

  • Pašto išlaidos skaičiuojamos pagal siuntimo adresą ir siuntinio svorį.
  • Numatomas siuntinio svoris – iki 3000 g.
Svoris 3 kg
Išmatavimai 30 × 30 × 2 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Sieninis laikrodis «Auksinio rūko žaismas lankoje»”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis
Sieninis laikrodis Auksinio rūko žaismas lankojeSieninis laikrodis «Auksinio rūko žaismas lankoje»
110,00 

Prieinamumas: Liko 1 (galime užsakyti)

Scroll to Top