APIE RITELART

Sveiki, brangūs Ritelart lankytojai,

Aš esu dailininkė Rita, gimusi Lietuvoje, mažame, įspūdingu kraštovaizdžiu apdovanotame miestelyje – Biržuose. Ne vienerius metus metus gyvenau Graikijoje, o šiuo metu Ritelart kūryba gimsta Vokietijoje, miestelyje – Eutin.

Istorija

Nuo pat vaikystės domėjausi menu, mane žavėjo įvairūs akmenys ir jų struktūra. Pamenu, kaip iš gamtos visuomet grįždavau pilnomis kišenėmis įvairių akmenukų. 

Iš meilės gamtai ir jos nuostabiems peizažams, piešiau gamtos vaizdus, gėles, akmenis. Šis pomėgis paskatino mane baigti dailės mokyklą. Be pomėgio piešti, mane nuo vaikystės visuomet lydėjo pomėgis ir fotografuoti. Pamenu, tamsiame kambarėlyje ryškinau fotografijas ir su nekantrumu stebėjau, kaip pamažu išryškėja gražiausi vaizdai.

Ritelart meno studijoje jūs rasite tai, kas asocijuojasi su mane supančia aplinka. Meno kūriniuose telpa visa sukaupta šiluma ir meilė jai. 

Ritelart: Dailininkė Rita Gaižiūnaitė-Kapoutsi

Dailininkė Rita Gaižiūnaitė-Kapuotsi

Ritelart įkūrėja

Ritel art logotipas

Ritelart rasite:

Modernūs paveikslai (tapyba akrilu, aliejiniais dažais, epoksidine derva), interjero detalės, vienetiniai rankų darbo papuošalai ir unikalios rankų darbo dovanos – detalės, kurios suteiks jūsų interjerui charakterio ir išskirtinumo, o aplinkinius nustebins išskirtiniu skoniu parenkant dovaną. Čia rasite kuo nustebinti ne tik artimuosius, bet ir kolegas bei verslo partnerius.

Interjero detalės, tai dovanos namams, kurios suteikia išskirtinį žavesį, o vienetiniai rankų darbo papuošalai – visuomet paliks nepamirštamą įspūdį ir šiltą prisiminimą apie jus.

Kviečiu čia atrasti savąjį namų interjero aksesuarą, kuris taps jūsų namų jaukumo dalele. Kaip keliautoja – to paties linkiu ir savo kūriniams, tad gaminius siunčiu beveik visame pasaulyje. 

Vertinu Jūsų pasirinkimą, mano kūrybos namai visuomet Jums atviri!

Su meile ir pagarba Jums, 
Jūsų Dailininkė Rita
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top