Privatumo politika

Kaip turėtumėte perskaityti šią privatumo politiką?

Ši privatumo ir slapukų politika (toliau – Privatumo politika) atsakys į svarbiausius jūsų klausimus apie tai, kaip renkame, naudojame ir saugome informaciją apie jus. Taip pat paaiškiname jūsų teises, susijusias su asmens duomenimis, kuriuos mums pateikiate. Tai jums svarbu – atidžiai perskaitykite šią Privatumo politiką.

Ši privatumo politika taikoma svetainei ir mūsų paslaugoms (toliau – Paslaugos).

Kas mes esame?

Duomenų valdytojas yra Ritel Art, įmonės registracijos numeris 01055012, el. pašto adresas ritelartstudio@gmail.com („mes“ arba „mes“).

Kaip apdorojame jūsų informaciją?

Jūsų asmeninę informaciją tvarkome dėl įvairių priežasčių, priklausomai nuo to, kaip sąveikaujate su mūsų paslaugomis, įskaitant:

 • Teikti produktus/paslaugas, mokėjimų administravimą: (i) pristatyti ir palengvinti Produktų/Paslaugų pristatymą Jums; (ii) įvykdyti ir valdyti jūsų užsakymus.
 • Tiesioginės rinkodaros tikslais: siųsti jums rinkodaros ir reklaminius pranešimus.
 • Organizuoti ir vykdyti konkursus, akcijas ir žaidimus: (i) organizuoti konkursus, akcijas ir žaidimus; (ii) išrinkti nugalėtoją, susisiekti su juo ir apdovanoti.
 • Įvertinti, tobulinti ir užtikrinti paslaugų kokybę: (i) prašyti grįžtamojo ryšio; ii) nustatyti naudojimo tendencijas.
 • Norėdami išspręsti užklausas ir ginčus su vartotojais: (i) atsakyti į vartotojų užklausas; ii) teikti pagalbą vartotojams.

Kokią informaciją renkame?

Mes renkame asmeninę informaciją, kurią mums savanoriškai pateikiate, kai registruojatės Paslaugose, išreiškiate susidomėjimą gauti informaciją apie mus ar mūsų produktus ir Paslaugas, dalyvaudami su Paslaugomis susijusioje veikloje arba kitaip susisiekdami su mumis.

Mūsų renkama asmeninė informacija gali būti tokia:

 • Vartotojo duomenys: vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, gyvenamosios vietos adresas.
 • Mokėjimo informacija: kortelės tipas, kortelės numeris (visas skaitmuo), kortelės galiojimo laikas ir kortelės patvirtinimo kodas (CVC).
 • Pirkinių kortelės duomenys: mokėjimų istorija, vartotojo mokėjimų profilis (profiliavimas, t.y. naršymo elgsenos valdymas, mokėjimo įpročiai, pomėgiai ir kt.) ir informacija apie turimus produktus/paslaugas.
 • Išsami informacija apie įrenginį: įrenginio tipas (telefonas, kompiuteris, planšetė ir kt.), įrenginio pavadinimas/modelis/OS/naršyklė, IP adresas.
 • Išsami naršyklės informacija: naršymo arba paieškos istorija, naršyklės sąveikos / paspaudimai (įskaitant skelbimus), naršyklės ryšio šaltinis (iš kurio puslapio jis buvo), naršyklės užklausos ar kita informacija ir naršymo statistika.
 • Socialinio tinklo duomenys: vardas, pavardė arba socialinio tinklo profilis, el. pašto adresas, telefono numeris, IP adresas ir įrenginio duomenys.

Kokiu teisiniu pagrindu mes remiamės tvarkydami jūsų informaciją?

Mes tvarkome jūsų asmeninę informaciją tik tada, kai manome, kad tai būtina ir turi tinkamą teisinį pagrindą. Taigi galime pasikliauti šiais dalykais:

 • Sutikimas. Galime tvarkyti jūsų informaciją, jei leidote mums (t. y. davėte sutikimą) naudoti jūsų asmens duomenis konkrečiam tikslui (pvz., tiesioginei rinkodarai). Savo sutikimą galite bet kada atšaukti.
 • Sutarties vykdymas. Galime tvarkyti jūsų asmeninę informaciją, kai manome, kad būtina įvykdyti savo sutartinius įsipareigojimus jums, įskaitant produktų / paslaugų teikimą, arba jūsų prašymu prieš sudarant su jumis sutartį.
 • Teisiniai įsipareigojimai. Galime tvarkyti jūsų informaciją, kai manome, kad tai būtina siekiant laikytis mūsų teisinių įsipareigojimų, pavyzdžiui, bendradarbiauti su teisėsaugos institucija ar reguliavimo agentūra, įgyvendinti ar ginti savo teisines teises arba atskleisti jūsų informaciją kaip įrodymą bylinėjimosi metu, kuriame esame dalyvauja.
 • Teisėti interesai. Mes galime tvarkyti jūsų informaciją, kai tai pagrįstai būtina siekiant mūsų teisėtų verslo interesų, ir tie interesai nenusveria jūsų interesų ir pagrindinių teisių bei laisvių.

Kiek laiko saugome jūsų informaciją?

Jūsų asmeninę informaciją saugosime tik tiek, kiek tai būtina šiame pranešime apie privatumą nurodytiems tikslams pasiekti, nebent įstatymais (pvz., mokesčių, apskaitos ar kitais teisiniais reikalavimais) būtų reikalaujama arba leidžiama pratęsti saugojimo laikotarpį.

Jūsų asmens duomenys saugomi atsižvelgiant į duomenų tvarkymo tikslą:

 • Prekes/paslaugas teikti, mokėjimų administravimą – parduotuvė 10 (dešimt) metų.
 • Tiesioginės rinkodaros tikslais saugoti iki 2 (dvejų) metų nuo sutikimo gavimo arba iki sutikimo atšaukimo.
 • Organizuoti ir vykdyti konkursus, akcijas, žaidimus – saugoti ne ilgiau kaip 2 (dvejus) metus nuo konkurso pabaigos, o laimėjus prizus – ne ilgiau kaip 10 (dešimt) metų nuo prizo įteikimo.
 • Įvertinti, tobulinti ir užtikrinti paslaugų kokybę – saugoti ne ilgiau kaip 2 (dvejus) metus nuo sutikimo gavimo dienos arba iki sutikimo atšaukimo.
 • Spręsti paklausimus ir ginčus su vartotojais – saugoti ne ilgiau kaip 2 (dvejus) metus nuo ginčo pabaigos, o visiškai ar iš dalies grąžinus pinigus už prekes – ne ilgiau kaip 10 (dešimt) metų nuo ginčo termino pabaigos. grąžinti pinigus.

Kada ir su kuo bendriname jūsų asmeninę informaciją?

Mums gali tekti bendrinti jūsų asmeninę informaciją šiais klausimais:

 • Paslaugų teikėjams ir kitiems mūsų verslo partneriams. Tais atvejais, kai mums gali tekti pasitelkti kitus paslaugų teikėjus, tokius kaip kurjeriai, mokėjimo tarpininkai ir pan., kad galėtume teikti Jums Produktus/Paslaugas.
 • Priežiūros ar teisėsaugos institucijoms. Tais atvejais, kai mes privalome tai daryti pagal įstatymus arba kai valdžios institucijos pateikia teisėtus prašymus.
 • Atminkite, kad jūsų asmeninė informacija nebus perduota už EEE ribų.

Ar naudojame slapukus?

Taip, mes naudojame šiuos slapukus:

 • Būtini slapukai. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad galėtume suteikti jums paslaugą, kurios tikitės. Nereikalaujame jūsų sutikimo, kad galėtume naudoti tokius esminius slapukus, tačiau vis tiek galite juos užblokuoti arba ištrinti.
 • Funkciniai slapukai. Šie slapukai leidžia svetainei užtikrinti patobulintą funkcionalumą ir suasmeninimą. Juos galime nustatyti mes arba trečiųjų šalių teikėjai, kurių paslaugas įtraukėme į savo puslapius. Jei neleisite šių slapukų, kai kurios arba visos šios paslaugos gali tinkamai neveikti.
 • Analitiniai slapukai. Šie slapukai leidžia skaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, kad galėtume įvertinti ir pagerinti mūsų svetainės našumą. Jie padeda mums sužinoti, kurie puslapiai yra populiariausi ir mažiausiai populiarūs, ir pamatyti, kaip lankytojai juda svetainėje.
 • Tiksliniai slapukai. Šiuos slapukus mūsų svetainėje gali nustatyti mūsų reklamos partneriai, o tos įmonės gali juos naudoti, kad sukurtų jūsų pomėgių profilį ir rodytų jums atitinkamus skelbimus kitose svetainėse.
 • Socialinės žiniasklaidos slapukai. Šiuos slapukus nustato įvairios socialinės žiniasklaidos paslaugos, kurias įtraukėme į svetainę, kad galėtumėte bendrinti mūsų turinį su draugais ir tinklais. Jie gali sekti jūsų naršyklę kitose svetainėse ir sudaryti jūsų pomėgių profilį, o tai gali turėti įtakos turiniui ir pranešimams, kuriuos matote kitose svetainėse.

Kaip galite valdyti slapukus?

Galite sukonfigūruoti savo naršyklę taip, kad ji atmestų kai kuriuos ar visus slapukus arba prieš juos priimdama paprašytų jūsų leidimo. Atkreipkite dėmesį, kad ištrynę slapukus arba išjungę būsimus slapukus, jums gali nepavykti pasiekti tam tikrų mūsų svetainės sričių ar funkcijų. Norėdami gauti informacijos apie naršyklės nustatymų koregavimą ar keitimą, apsilankykite www.aboutcookies.org arba www.allaboutcookies.org.

Norėdami gauti informacijos apie trečiųjų šalių slapukų politiką ir valdymo parinktis, skaitykite tokių trečiųjų šalių slapukų politiką.

Jūsų duomenų apsaugos teisės

Pagal BDAR ir kitus nacionalinius įstatymus jūs turite teises, įskaitant:

 • Jūsų prieigos teisė – Jūs turite teisę paprašyti mūsų pateikti savo asmeninės informacijos kopijas.
 • Jūsų teisė ištaisyti – Jūs turite teisę prašyti mūsų ištaisyti asmeninę informaciją, kuri, Jūsų nuomone, yra netiksli. Taip pat turite teisę prašyti mūsų užpildyti informaciją, kuri, jūsų manymu, yra neišsami.
 • Jūsų teisė ištrinti informaciją – tam tikromis aplinkybėmis turite teisę prašyti, kad ištrintume jūsų asmeninę informaciją.
 • Jūsų teisė į duomenų tvarkymo apribojimą – Jūs turite teisę prašyti, kad tam tikromis aplinkybėmis apribotume Jūsų asmeninės informacijos tvarkymą.
 • Jūsų teisė nesutikti, kad būtų tvarkoma – tam tikromis aplinkybėmis turite teisę nesutikti, kad jūsų asmeninė informacija būtų tvarkoma.
 • Jūsų teisė į duomenų perkeliamumą – turite teisę prašyti, kad tam tikromis aplinkybėmis perduotume jūsų pateiktą asmeninę informaciją kitai organizacijai arba jums.
 • Jūsų teisė skųstis – Jūs taip pat turite teisę pateikti skundus atitinkamai duomenų apsaugos priežiūros institucijai. Kompetentinga institucija Lietuvoje yra Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija.
 • Jūs neprivalote mokėti jokio mokesčio už naudojimąsi savo teisėmis. Į visus teisėtus prašymus pagal šią privatumo politiką stengiamės atsakyti per vieną mėnesį nuo jų gavimo. Kai kuriais atvejais (pavyzdžiui, jei reikalas ypač sudėtingas arba siunčiate mums kelias užklausas), tai gali užtrukti ilgiau nei mėnesį. Tokiais atvejais atitinkamai informuosime ir informuosime.
 • Jei norite pateikti užklausą, susisiekite su mumis adresu ritelartstudio@gmail.com.

Vaikų privatumas

Mūsų paslauga neteikiama niekam jaunesniems nei 14 metų ir mes sąmoningai nerenkame asmenį identifikuojančios informacijos iš jaunesnių nei 14 metų asmenų. Jei esate vienas iš tėvų arba globėjų ir žinote, kad jūsų vaikas mums pateikė asmens duomenis, susisiekite su mumis.

Galime sužinoti, kad rinkome asmens duomenis iš jaunesnių nei 14 metų asmenų, nepatvirtindami tėvų sutikimo. Tokiu atveju mes pašaliname šią informaciją iš savo serverių.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų Paslaugoje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių nevaldome, ir būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę, jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą. Primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos lankomos svetainės privatumo ir slapukų politiką.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame atsakomybės už bet kokių trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Savo nuožiūra pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti, modifikuoti, pridėti ir (arba) pašalinti šios privatumo politikos dalis. Be to, stengiamės užtikrinti, kad jis būtų nedelsiant atnaujintas, jei atliksime esminius savo procesų ar praktikos pakeitimus. Apie bet kokius pakeitimus pranešime šiame puslapyje paskelbdami naują privatumo politiką.

Rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šią Privatumo politiką dėl bet kokių pakeitimų. Šie privatumo politikos pakeitimai įsigalioja, kai paskelbiami šiame puslapyje.

Tikimės, kad ši privatumo politika padėjo nustatyti, kaip tvarkome jūsų duomenis ir jūsų teises juos valdyti.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top