Akrilu tapytas paveikslas «Žiedas»

250,00 

Akrilu tapytas paveikslas «Žiedas»

Vienetinis bei sertifikuotas autoriaus. Paveikslai kuriami naudojant struktūrinę pastą, natūralius akmenis, smėlį, kriaukles, medžio daleles ar kitas medžiagas, tapomi akriliniais arba aliejiniais dažais, auksuojami ar dengiami kitomis medžiagomis. Toks paveikslas – tai visada originali, prabangi, išskirtinė bei stilinga interjero detalė.

 

Unikalus rankų darbas

 

Paveikslas tapytas naudojant struktūrinę pastą, akrilinius dažus, auksavimo priemones.

 

PASTABA: Interjero nuotraukos gali atvaizduoti klaidingą paveikslo dydį. Tikslūs paveikslo matmenys nurodyti prekės aprašyme. Jeigu norėtumėte šio paveikslo kitokių matmenų – parašykite žinutę.

Prieinamumas: Liko 1 (galime užsakyti)

Akrilu tapytas paveikslas «Žiedas»

Vienetinis bei sertifikuotas autoriaus. Paveikslai kuriami naudojant struktūrinę pastą, natūralius akmenis, smėlį, kriaukles, medžio daleles ar kitas medžiagas, tapomi akriliniais arba aliejiniais dažais, auksuojami ar dengiami kitomis medžiagomis. Tokie paveikslai – tai visada originali, prabangi, išskirtinė bei stilinga interjero detalė.

 

Unikalaus rankų darbo paveikslas

Paveikslas tapytas naudojant struktūrinę pastą, akrilinius dažus, auksavimo priemones. Tai unikalus, vienetinis meno kūrinys.

 

Akrilu tapytas paveikslas: stilinga interjero detalė

Originalūs autoriniai paveikslai – neabejotinai viena stilingiausių namų dekoro detalių. Paveikslą derinkite prie savo interjero – jis puikiai tiks ir svetainėje, ir miegamajame, vonioje ar net biure. Šie paveikslai gali tapti ir ypatinga idėja dovanai.

 

Aprašymas

Akrilu tapytas paveikslas «Žiedas». Paveiksle matomas struktūrinis, pilnai išsiskleidęs gėlės žiedas. Jo abstraktus vaizdavimas ir struktūra suteikia paveikslui paslaptingumo bei patrauklumo.

 

Dydis:  300mm x 300mm x 15mm

 

Siuntimas paštu

  • Pašto išlaidos skaičiuojamos pagal siuntimo adresą ir siuntinio svorį.
  • Numatomas siuntinio svoris – iki 3000 g.
Svoris 3 kg
Išmatavimai 30 × 30 × 1,5 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Akrilu tapytas paveikslas «Žiedas»”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis
Akrilu tapytas paveikslas «Žiedas»
250,00 

Prieinamumas: Liko 1 (galime užsakyti)

Scroll to Top