DUK

Kas yra epoksidinė derva?

Epoksidinė derva – tai mažo arba didelio klampumo, skaidri masė, kuri pritaikoma ir naudojama padėklų, papuošalų, rankdarbių ir įvairių kitų gaminių gamyboje. Epoksidinė derva susideda iš dviejų dalių – dervos ir kietiklio. Kai dervą sumaišome su kietikliu, vyksta cheminė reakcija, kurios metu išsiskiria šiluma ir po konkretaus laiko šios medžiagos sukietėja. Skaidri epoksidinė derva gali būti nudažyta specialiais epoksidiniais pigmentais, taip ir gaminami mūsų darbai.

Pažymėtina, kad dėl specifinės gaminių paruošimo technikos ir atsižvelgiant į tai, kad tai rankų darbo gaminiai, kiekvienas gaminys gali turėti skirtingus reljefinius nelygumus, smulkius, vos matomus oro burbuliukus ar įbrėžimus, kurie gali atsirasti gamybos proceso metu, tačiau bendra kokybė produkto dalis neturi įtakos.

Ar galima pagaminti antrą identišką gaminį?

Ne, tai neįmanoma; net gaminant kelis padėkliukus vienu metu, jie gali šiek tiek skirtis vienas nuo kito. Gaminiai yra rankų darbo, išlieti specialia liejimo technika, todėl kiekvienas gaminys yra unikalus, o antro visiškai vienodo pagaminti neįmanoma. Galite padaryti jį kuo panašesnį, panašių spalvų, formų ar raštų, tačiau nepavyks pagaminti identiško gaminio.

Ką galima dėti ant padėklų ir padėkliukų?

Serviruojant stalui taurėms ir puodeliams, milžiniškesni stiklinių padėklai puikiai tiks šaltiems užkandžiams, vieno kąsnio sumuštiniams, sušiams patiekti. Taip pat puikiai tinka įvairiose kompozicijose tiesiog kaip dekoro elementas namų kvapams, vazoms, žvakėms išdėlioti. Ant kosmetinio stalo: padėkite papuošalus ir kvepalus. Skirtas tepti muilu ar stiklu su dantų šepetėliais, kosmetika ir namų kvapais.

Vizitinėms kortelėms, rėmeliams ir kitoms dekoro detalėms įdėti.

Ko nerekomenduojama daryti su epoksidinės dervos gaminiai?

Nuplaukite indaplovėje arba valykite stambiomis kempinėmis. Šildykite mikrobangų krosnelėje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Nerekomenduojama dėti karštų puodelių ir indų, nes gali atsirasti įspaudų. Norėdami įdėti karštus patiekalus, jie turi būti apsaugoti apačioje.

Kaip prižiūrėti dervos gaminius?

Nuplaukite po šiltu tekančiu vandeniu ir skystu indų plovikliu. Naudokite minkštą kempinę ir nusausinkite minkšta šluoste. Medžiaga neakyta, todėl yra higieniška. Nenaudojant ilgą laiką ir laikant vieną ant kito, kiekvieną padėklą rekomenduojama atskirti servetėle. Dėl lygaus stiklo paviršiaus ir apsauginio sluoksnio elastingumo, tarp presuojamų paviršių gali susidaryti vakuumas, kurį sunku atskirti.

Ar dervos gaminiai yra atsparūs karščiui?

Mūsų gaminiai yra atsparūs karščiui iki 60 laipsnių, todėl nerekomenduojama jų dėti į karštus patiekalus, nes gaminys gali deformuotis ir palikti žymes bei įspaudus. Norėdami įdėti karštus patiekalus, jie turi būti apsaugoti apačioje.

Ar galima užsisakyti dervos gaminį pagal užsakymą?

Galerijoje neradote norimo komplekto ar komplekto, visada galime pasiūlyti individualų komplektą pagal norimą spalvą ir komplektaciją. Galima pagaminti pagal atsiųstas interjero nuotraukas, kad komplektas būtų tinkamesnis ir personalizuotas.

Norėdami pateikti individualų užsakymą, galite rašyti mums adresu ritelartstudio@gmail.com. Rašydami nurodykite, kas jus domina, koks kiekis ir kokios spalvos; nuotraukų pavyzdžius galite siųsti iš mūsų socialinių tinklų arba galerijos puslapio (esančio mūsų svetainės viršuje).

Kiek laiko užtrunka nestandartinių dervos gaminių gamyba?

Priklausomai nuo metų laiko, prieinamumo ir užsakymo dydžio, dervos amatų gamyba gali užtrukti nuo 5 dienų iki 20 dienų.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top