Prabangus didelis epoksidinis padėklas «Plunksnų šokis šaltinio žaisme»

112,00 

Prabangus didelis padėklas «Plunksnų šokis šaltinio žaisme»

Rankų darbo padėkliukai, pagaminti iš skystos epoksidinės dervos. Tai – originali ir išskirtinė interjero detalė, kurios panaudojimo galimybės yra itin plačios. 

 

Unikalus rankų darbas

 

Rankų darbo padėkliukai gaminami iš skystos epoksidinės dervos. Gamybos proceso metu kruopščiai atrenkame ir deriname spalvų pigmentus, pasitelkdami įvairias technikas liejame epoksido masę. Būtent todėl kiekvienas gaminys yra unikalus, vienetinis ir nepakartojamas. Nors išlaikome vienodą spalvinę gamą, padėkliuko tekstūra ir raštai visuomet skiriasi, tad tokio antro rankdarbio niekur nerasite.

Prieinamumas: Liko 1 (galime užsakyti)

Prabangus didelis epoksidinis padėklas «Plunksnų šokis šaltinio žaisme»

Rankų darbo epoksidiniai padėkliukai, pagaminti iš skystos epoksidinės dervos. Tai – originali ir išskirtinė interjero detalė, kurios panaudojimo galimybės yra itin plačios. 

 

Prabangus epoksidinis padėklas: unikalus rankų darbas

Rankų darbo epoksidiniai padėkliukai gaminami iš skystos epoksidinės dervos. Gamybos proceso metu kruopščiai atrenkame ir deriname spalvų pigmentus, pasitelkdami įvairias technikas liejame epoksido masę. Būtent todėl kiekvienas gaminys yra unikalus, vienetinis ir nepakartojamas. Nors išlaikome vienodą spalvinę gamą, padėkliuko tekstūra ir raštai visuomet skiriasi, tad tokio antro rankdarbio niekur nerasite.

        

Epoksidinis padėklas – stilinga interjero detalė

Unikalaus dizaino stalo padėkliukai be abejonės tampa viena naujausių ir stilingiausių namų dekoro detalių. Šį aksesuarą nesunkiai priderinsite prie savo kuriamo interjero stiliaus: rankų darbo padėkliukai nepriekaištingai atrodys svetainėje, miegamajame, vonios kambaryje ar biure. Be to, tai – puiki idėja dovanai pačiomis įvairiausiomis progomis.

 

Aprašymas

Žvilgtelėkite į šaltinio dugną, kuriame žaismingai išsibarstę spalvoti, vandens nugludinti stikliukai, o virš jų šoka lengvos plunksnelės.

«Plunksnų šokis šaltinio žaisme» – tai masyvus, prabanga alsuojantis padėklas su stiklo kalniukais, šonuose iškilusiais tarsi rankenėlės.

 

Matmenys: 480×230 mm

Storis: 10 mm, kraštuose storis siekia iki 30 mm

Kojelių-burbuliukų skersmuo: 15 mm

 

Produkto priežiūra

  • Epoksidinės dervos padėkliukai yra patvarūs ir gali būti valomi rankomis.
  • Nedėkite epoksido gaminių į indaplovę, o juos valydami rankomis nenaudokite šiurkščių tekstilės šluosčių.
  • Nelaikykite epoksidinės dervos gaminių per aukštoje temperatūroje, nes jie gali suminkštėti ir pakeisti savo formą.

 

Individualūs užsakymai

Atsižvelgiant į pageidaujamas spalvas, dydžius ar kitas ypatybes, epoksidinės dervos padėkliukai taip pat gali būti gaminami pagal užsakymą. Jei turite bet kokių klausimų, kviečiame susisiekti nurodytais kontaktais.

 

Siuntimas paštu

  • Pašto išlaidos skaičiuojamos pagal siuntimo adresą ir siuntinio svorį.
  • Numatomas siuntinio svoris – iki 2000 g. 
Svoris 2 kg
Išmatavimai 48 × 23 × 3 cm
Pirkinių krepšelis
Epoksidiniai padėkliukai Prabangus didelis padėklas «Plunksnų šokis šaltinio žaisme»Prabangus didelis epoksidinis padėklas «Plunksnų šokis šaltinio žaisme»
112,00 

Prieinamumas: Liko 1 (galime užsakyti)

Scroll to Top