Sale!

Epoksidiniai padėkliukai: komplektas «Vandenyno lašai»

20,00 

Padėkliukai «Vandenyno lašai»

4 vnt.

Rankų darbo padėkliukai, pagaminti iš skystos epoksidinės dervos. Tai – originali ir išskirtinė interjero detalė, kurios panaudojimo galimybės yra itin plačios. 

 

Unikalus rankų darbas

 

Rankų darbo padėkliukai gaminami iš skystos epoksidinės dervos. Gamybos proceso metu kruopščiai atrenkame ir deriname spalvų pigmentus, pasitelkdami įvairias technikas liejame epoksido masę. Būtent todėl kiekvienas gaminys yra unikalus, vienetinis ir nepakartojamas. Nors išlaikome vienodą spalvinę gamą, padėkliuko tekstūra ir raštai visuomet skiriasi, tad tokio antro rankdarbio niekur nerasite.

Prieinamumas: Liko 1 (galime užsakyti)

Epoksidiniai padėkliukai: komplektas «Vandenyno lašai»

4 vnt.

Rankų darbo epoksidiniai padėkliukai, pagaminti iš skystos epoksidinės dervos. Tai – originali ir išskirtinė interjero detalė, kurios panaudojimo galimybės yra itin plačios. 

 

Epoksidiniai padėkliukai: unikalus rankų darbas

Epoksidiniai padėkliukai: komplektas – rankų darbo gaminami iš skystos epoksidinės dervos. Gamybos proceso metu kruopščiai atrenkame ir deriname spalvų pigmentus, pasitelkdami įvairias technikas liejame epoksido masę. Būtent todėl kiekvienas gaminys yra unikalus, vienetinis ir nepakartojamas. Nors išlaikome vienodą spalvinę gamą, padėkliuko tekstūra ir raštai visuomet skiriasi, tad tokio antro rankdarbio niekur nerasite.

 

Epoksidiniai padėkliukai – stilinga interjero detalė

Unikalaus dizaino stalo padėkliukai be abejonės tampa viena naujausių ir stilingiausių namų dekoro detalių. Šį aksesuarą nesunkiai priderinsite prie savo kuriamo interjero stiliaus: rankų darbo padėkliukai nepriekaištingai atrodys svetainėje, miegamajame, vonios kambaryje ar biure. Be to, tai – puiki idėja dovanai pačiomis įvairiausiomis progomis.

 

Aprašymas 

Epoksidinių padėkliukų komplektas «Vandenyno lašai» – tai tyro vandenyno įkvėptas kūrinys. Gilūs žydri tonai užburia ir hipnotizuoja, o blizgūs akcentai bei sidabriniai krašteliai primena saulės šviesą, atsispindinčią vandens paviršiuje. 

 

Matmenys:

Skersmuo: 80 mm 

Storis: 4 mm

 

Produkto priežiūra

  • Epoksidinės dervos padėkliukai yra patvarūs ir gali būti valomi rankomis.
  • Nedėkite epoksido gaminių į indaplovę, o juos valydami rankomis nenaudokite šiurkščių tekstilės šluosčių.
  • Nelaikykite epoksidinės dervos gaminių per aukštoje temperatūroje, nes jie gali suminkštėti ir pakeisti savo formą.

 

Individualūs užsakymai

Atsižvelgiant į pageidaujamas spalvas, dydžius ar kitas ypatybes, epoksidinės dervos padėkliukai taip pat gali būti gaminami pagal užsakymą. Jei turite bet kokių klausimų, kviečiame susisiekti nurodytais kontaktais.

SVARBU. Jeigu prekės jau nėra ir siūloma išankstinio užsakymo opcija, atkreipkite dėmesį, identiško produkto pagaminti galimybės nėra. Gaminiai bus panašaus stiliaus, spalvų, dydžio, tačiau kartu ir individualūs.

 

Siuntimas paštu

  • Pašto išlaidos skaičiuojamos pagal siuntimo adresą ir siuntinio svorį.
  • Numatomas siuntinio svoris – iki 500 g.
Svoris 0,5 kg
Išmatavimai 8 × 8 × 0,4 cm
Pirkinių krepšelis
Epoksidinia padėkliukai Padėkliukai «Vandenyno lašai»Epoksidiniai padėkliukai: komplektas «Vandenyno lašai»
20,00 

Prieinamumas: Liko 1 (galime užsakyti)

Scroll to Top