Sieninis laikrodis «Marmuro šokio sūkuryje»

160,00 

Rankų darbo laikrodis «Marmuro šokio sūkuryje»

Rankų darbo laikrodžiai, pagaminti naudojant skystą epoksidinę dervą. Tai originali, išskirtinė, stilinga, bet tuo pačiu – ir funkcionali interjero detalė, kuria savo namų erdvę papuošite tik jūs.

 

Unikalus rankų darbas

 

Rankų darbo laikrodžiai gaminami iš skystos epoksidinės dervos. Kūrybos ir gamybos procese patys renkame bei jungiame dažų pigmentus, juos skirtingomis technikomis liejame rankomis. Būtent todėl kiekvienas kūrinys yra unikalus, vienetinis ir nepakartojamas. Net pasirinkus vienodą patį spalvų derinį, laikrodžio tekstūros bei raštų atkartoti neįmanoma.

Prieinamumas: Liko 1 (galime užsakyti)

Sieninis rankų darbo laikrodis «Marmuro šokio sūkuryje»

Rankų darbo sieniniai laikrodžiai, pagaminti naudojant skystą epoksidinę dervą. Tai originali, išskirtinė, stilinga, bet tuo pačiu – ir funkcionali interjero detalė, kuria savo namų erdvę papuošite tik jūs.

 

Rankų darbo sieninis laikrodis: Unikalus rankų darbas

Gaminamas iš skystos epoksidinės dervos. Kūrybos ir gamybos procese patys renkame bei jungiame dažų pigmentus, juos skirtingomis technikomis liejame rankomis. Būtent todėl kiekvienas kūrinys yra unikalus, vienetinis ir nepakartojamas. Net pasirinkus vienodą patį spalvų derinį, laikrodžio tekstūros bei raštų atkartoti neįmanoma.

        

Sieninis laikrodis – stilinga interjero detalė

Unikalaus dizaino laikrodžiai – neabejotinai viena naujausių ir stilingiausių namų dekoro detalių. Paveikslą derinkite prie savo interjero – jis puikiai tiks ir svetainėje, ir miegamajame, vonioje ar net biure. Šie laikrodžiai gali tapti ir ypatinga idėja dovanai.

 

Aprašymas

Sieninis laikrodis «Marmuro šokio sūkuryje». Jo pagrindinė spalva – balta su rusvos ir aukso spalvos akcentais. Laikrodis su tyliu kvarciniu mechanizmu, rodyklė juda plaukiančiu judesiu. Skaičiai – veidrodiniai, aukso spalvos, rodyklės – taip pat metalinės, aukso spalvos. Laikrodžio akcentai ypatingai spindi bei šoka prisilietus saulės spinduliams.

 

Dydis: 

Skersmuo: 500mm

Storis: 20mm

 

Siuntimas paštu

  • Pašto išlaidos skaičiuojamos pagal siuntimo adresą ir siuntinio svorį.
  • Numatomas siuntinio svoris – iki 3000 g.
Svoris 3 kg
Išmatavimai 50 × 50 × 2 cm
Pirkinių krepšelis
Sieninis laikrodisSieninis laikrodis «Marmuro šokio sūkuryje»
160,00 

Prieinamumas: Liko 1 (galime užsakyti)

Scroll to Top