Puošnus prabangus epoksidinis padėklas «Ledo rožių valso sūkury»

68,00 

Puošnus prabangus padėklas «Ledo rožių valso sūkury»

Su keturiomis silikoninėmis kojelėmis.

Rankų darbo padėkliukai, pagaminti iš skystos epoksidinės dervos. Tai – originali ir išskirtinė interjero detalė, kurios panaudojimo galimybės yra itin plačios. 

 

Unikalus rankų darbas

 

Rankų darbo padėkliukai gaminami iš skystos epoksidinės dervos. Gamybos proceso metu kruopščiai atrenkame ir deriname spalvų pigmentus, pasitelkdami įvairias technikas liejame epoksido masę. Būtent todėl kiekvienas gaminys yra unikalus, vienetinis ir nepakartojamas. Nors išlaikome vienodą spalvinę gamą, padėkliuko tekstūra ir raštai visuomet skiriasi, tad tokio antro rankdarbio niekur nerasite.

Prieinamumas: Liko 1 (galime užsakyti)

Puošnus prabangus epoksidinis padėklas «Ledo rožių valso sūkury»

Su keturiomis silikoninėmis kojelėmis.

Rankų darbo epoksidinis padėklas, pagaminti iš skystos epoksidinės dervos. Tai – originali ir išskirtinė interjero detalė, kurios panaudojimo galimybės yra itin plačios. 

 

Puošnus epoksidinis padėklas: unikalus rankų darbas

Rankų darbo puošnus prabangus epoksidinis padėkliukas gaminamas iš skystos epoksidinės dervos. Gamybos proceso metu kruopščiai atrenkame ir deriname spalvų pigmentus, pasitelkdami įvairias technikas liejame epoksido masę. Būtent todėl kiekvienas gaminys yra unikalus, vienetinis ir nepakartojamas. Nors išlaikome vienodą spalvinę gamą, padėkliuko tekstūra ir raštai visuomet skiriasi, tad tokio antro rankdarbio niekur nerasite.

        

Epoksidinis padėklas – stilinga interjero detalė

Unikalaus dizaino stalo padėkliukai be abejonės tampa viena naujausių ir stilingiausių namų dekoro detalių. Šį aksesuarą nesunkiai priderinsite prie savo kuriamo interjero stiliaus: rankų darbo padėkliukai nepriekaištingai atrodys svetainėje, miegamajame, vonios kambaryje ar biure. Be to, tai – puiki idėja dovanai pačiomis įvairiausiomis progomis.

 

Aprašymas

Skaidrūs ledo krisleliai, žydinčių rožių puokštė ir žydrieji kristalai… Padėklas «Ledo rožių valso sūkury» bent akimirkai nukels į puošnius ledo rūmus, kuriuose karaliauja užburiančiai gražus šerkšnas.

 

Matmenys:  200×200 mm 

Storis: 11 mm

Su keturiomis silikoninėmis 17 mm skersmens ir 4 mm aukščio kojelėmis.

 

Produkto priežiūra

  • Epoksidinės dervos padėkliukai yra patvarūs ir gali būti valomi rankomis.
  • Nedėkite epoksido gaminių į indaplovę, o juos valydami rankomis nenaudokite šiurkščių tekstilės šluosčių.
  • Nelaikykite epoksidinės dervos gaminių per aukštoje temperatūroje, nes jie gali suminkštėti ir pakeisti savo formą.

 

Individualūs užsakymai

Atsižvelgiant į pageidaujamas spalvas, dydžius ar kitas ypatybes, epoksidinės dervos padėkliukai taip pat gali būti gaminami pagal užsakymą. Jei turite bet kokių klausimų, kviečiame susisiekti nurodytais kontaktais.

 

Siuntimas paštu

  • Pašto išlaidos skaičiuojamos pagal siuntimo adresą ir siuntinio svorį.
  • Numatomas siuntinio svoris – iki 1000 g.
Svoris 1 kg
Išmatavimai 20 × 20 × 1,1 cm
Pirkinių krepšelis
Epoksidiniai-padekliukai-Puošnus prabangus padėklas «Ledo žozių valso sūkury»Puošnus prabangus epoksidinis padėklas «Ledo rožių valso sūkury»
68,00 

Prieinamumas: Liko 1 (galime užsakyti)

Scroll to Top